fbpx
Share

Služby

Služby

01

můj přístup

Jmenuji se Marek Hinke, jsem architekt a věnuji se designu rezidenčních a komerčních interiérů a architektuře vil. Tyto stránky slouží k prezentaci mého portfolia a pohledu na architekturu.

Svými návrhy ztvárňuji unikátní individualitu a hodnoty investora formou architektury a designu. K tomu je potřeba zcela nadstandardní a detailní přístup ke každému klientovi, který se opírá o naši vzájemnou důvěru.

Moje služby jsou primárně určeny pro klienty, kteří se ve stavebnictví nepohybují a pohybovat se nechtějí. Zastupuji je tak například při jednání se všemi úřady, dodavateli, stavebními firmami.

02

proč spolupracovat se mnou

 

  • během své praxe jsem spolupracoval s významnými zahraničními i českými architektonickými ateliéry, mám i proto zkušenosti s architekturou a designem nejen v Čechách, ale například i v Německu nebo Spojených Arabských Emirátech

 

  • dokáži komplexně zajistit realizaci interiéru v domluveném rozpočtu a čase

 

  • mám bohaté zkušenosti s realizacemi interiérů komerčních prostor, kde maximální zefektivněním harmonogramu dokáži zvýšit zisk projektu – tyto principy aplikuji ve všech svých projektech

 

  • znám trh a spolupracuji s prověřenými dodavateli
03

jak probíhá spolupráce se mnou

Náš společný projekt je možné rozdělit do tří na sebe navazujících fází.

 

první schůzka

 

Zakládám si na dobrém poznání osobnosti svých klientů, protože dobře provedený design na míru v sobě musí obtisknut hodnoty jeho uživatele. Naše první schůzka bude primárně zaměřená na představení toho, co Vám mohu nabídnout a budeme řešit Vaše očekávání od řešeného prostoru.

Na základě této schůzky připravím odhadovaný časový rámec projektu a představím Vám konkrétní podobu naší spolupráce.

 

design

 

Poté co si odsouhlasíme, jak budeme s projektem postupovat, dám se do návrhu dle našeho úvodního zadání. S ohledem na řešený charakter prostoru tak vznikne návrh, který Vám budu prezentovat formou výkresů a high-end vizualizací (například takových, jaké vidíte na těchto stránkách). Poté, co si na základě vizualizací odsouhlasíme architektonické řešení, dopracuji buď výkresy interiéru do podrobnosti zadávací dokumentace pro nábytkáře nebo při návrhu vily připravím studii pro další fázi.

 

realizace a dozor při stavbě

 

Na základě odsouhlaseného designu z předchozí fáze pro Vás spolu se svými prověřenými dodavateli připravím detailní položkový rozpočet a upřesním harmonogram celého projektu. Vlivem zkušeností s realizacemi podobných projektů spočívá můj přínos zejména ve znalosti procesů spojených s výstavbou, schopnosti zorganizovat realizaci tak, aby trvala co nejkratší dobu a znalosti trhu a prověřených dodavatelů. Díky těmto aspektům tak dokáži klientům přinést výraznou časovou a finanční úsporu.